רואה החשבון הדיגיטלי שלך – מתמונה לפקודת יומן

תכירו את המערכת המתקדמת שסורקת את הצילומים של מסמכי ההוצאה של לקוחותיכם והופכת אותם לפקודות יומן אוטומטית. מערכת ‘פינבוט’ – Finbot מביאה את העתיד אל המשרדים של היום, והופכת את ההתנהלות של משרדי ראיית חשבון וייעוץ מס להרבה יותר נוחים וידידותיים ללקוחות המשרד. ‘פינבוט’ – Finbot קלה לשימוש, נוחה, חסכונית בזמן ומשאבים, אקולוגית וחכמה. היא נעזרת בבינה מלאכותית ויכולת למידה מתקדמת ולכן היעילות והנוחות שלה גוברות עם הזמן.

למה כדאי להשתמש במערכת הנהלת חשבונות דיגיטלית

רואה החשבון הדיגיטלי של FINBOT הוא כלי עבודה יעיל ונוח לשימוש שחוסך זמן, משאבים וכסף. בזכות החיבור למערכת , תוכלו להעניק ללקוחות שירותים מתקדמים הכוללים קליטת חשבוניות באופן אוטומטי, הנהלת חשבונות חכמה ללא ניירת, ניהול וקליטת הוצאות אוטומטית. המערכת מאפשרת שקיפות מלאה מול הלקוח, מסייעת להפיק בקלות מסמכים חשבונאיים ודו”חות רווח והפסד, מקלה על תהליך הכנת הדו”ח השנתי, מאפשרת יכולות ניתוח שונות, חוסכת זמן, כוח אדם, ניירות ומקומות אחסון ומסייעת למיתוג חדשני במשרדך.

איך זה עובד?

בשלב הראשון אפליקציית FINBOT הנושאת לוגו ומיתוג לפי בחירה, מותקנת בטלפון החכם של הלקוח. האפליקציה נוחה מאוד לשימוש ומעוצבת באופן נגיש, אינטואיטיבי ופשוט לתפעול. כמה פשוט? במקום לשלוח ניירת פיזית בדואר, להשתמש בשליחים, להמתין לקבלת החומרים, להקליד ידנית חשבוניות ולשמור את החומרים הפיזיים, כל מה שהלקוחות ידרשו לעשות מעכשיו הוא לצלם את המסמך החשבונאי ולשלוח באופן דיגיטלי (וואטסאפ, מייל וכיו”ב). בלי ניירת, בלי המתנה ובלי צורך באחסון פיזי.

בשלב הבא ואחרי שהלקוח צילם ושלח את המסמך באופן דיגיטלי, המערכת סורקת אותו, מעבדת אותו והופכת אותו באופן אוטומטי מתמונה לפקודת יומן. בזכות היכולת להמיר בקלות תמונה דיגיטלית לפקודת יומן, נחסכת כל שרשרת הפעולות הלא יעילה בין משרדי ראיית חשבון וייעוץ מס לבין הלקוחות, והתקשורת והעבודה הופכת קלה, יעילה, מהירה, וגם אקולוגית.

נגישות 7\24

בזכות השימוש באפליקציית FINBOT משרדי ראיית חשבון וייעוץ מס נהנים מנגישות למידע חשבונאי של הלקוחות וכרטסת חשבונות בכל זמן ובכל מקום בעזרת ארכיון דיגיטלי. המידע שמור באפליקציה וניתן לשליפה בקלות. חוץ משליפת המסמכים הסרוקים, הלקוח שמחובר לאפליקציה יכול לשלוף ולשלוח כל דו”ח שהמערכת יודעת לחולל והכל באמצעות הטלפון הנייד.

לחסוך זמן וכסף – להעניק ללקוחות המשרד שירות מתקדם ויוקרתי

משרדי ראיית חשבון וייעוץ מס שבחרו להשתמש ב- FINBOT נהנים מחיסכון בדרכים רבות ובמקביל מעניקים ללקוחות שירות יוקרתי ומתקדם. המשרדים ולקוחות המשרדים נהנים מזמינות מיידית של הנתונים וחיסכון עצום בזמן (זמן משלוח והקלדת נתונים), אנרגיה, כסף ומשאבים נוספים כמו נייר ומקום אחסון. לא רק הלקוחות – גם משרדי ראיית חשבון וייעוץ מס נהנים מנוחות ויעילות חסרת תקדים הכוללת דיווח לרשויות המס בלחיצת כפתור. ב-2023 תוכלו להיפרד סוף סוף מכל הקלסרים. מילה שלנו.

רואה החשבון הדיגיטלי הוא WIN WIN

שימוש ברואה החשבון הדיגיטלי Finbot מסייע לכל הצדדים: משרדי ראיית חשבון וייעוץ מס נהנים מקבלת מסמכים בקלות, חיסכון בזמן, חיסכון במקום אחסון והעברת דו”חות לרשויות בלחיצת כפתור. הלקוחות של המשרד נהנים ממשלוח מסמכים חשבונאיים בקלות, נגישות מלאה למסמכים ואפשרות להפיק דוחות ומסמכים בקלות.

החיבור למערכת נעשה על ידי צוות FINBOT וכולל תמיכה טלפונית של אנשי המקצוע שלנו, גם עבור המשרד ועובדיו וגם עבור לקוחות המשרד בצד הטכני.

בואו להתנסות במערכת ללא כל עלות

שמחים להציע את מערכת FINBOT לתקופת התנסות של 30 יום ללא עלות וללא התחייבות. מבטיחים שזו תהיה חוויה מקצועית יוצאת דופן.

כל הפרטים כאן: https://www.fin-bot.co.il

Leave a Reply