בעולם דיגיטלי שלא מפסיק להתפתח, הלקוחות של היום הם ממש לא הלקוחות של פעם. הם התרגלו לעשות כל פעולה בלחיצת כפתור: הזמנות מהסופרמרקט, תשלום חשבונות שוטף, קניות ועבודה מרחוק. הם מחפשים עבודה פשוטה, יעילה, חכמה, דיגיטלית ונוחה ומי שלא יספק להם את זה, פשוט יאבד אותם.

המגמה הדיגיטלית והצורך בנוחות, יעילות ופשטות, הגיע גם לעולם משרדי ראיית החשבון ומשרד שלא יספק פתרון דיגיטלי שעונה על צרכי הלקוחות של היום, יאבד אותם.

זה בדיוק הצורך שעליו עונה המערכת המתקדמת של FINBOT, שהופכת את כל העבודה הידנית לדיגיטלית, מדויקת, מהירה, חדשנית וחסכונית שמקלה על הלקוחות והמשרדים. המערכת מאפשרת קשר שוטף מכל מקום, מייתרת הגעה פיזית למשרד, מייצרת שקיפות, זמינות למידע וחוסכת המון זמן למשרד וללקוחות. רואי חשבון שהבינו את החשיבות במעבר לדיגיטציה ולא רצו להישאר מאחור, מספרים על השינוי והתרומה הגדולה של המערכת לעבודה היומיומית שלהם ולשביעות רצון הלקוחות.

משרד רו”ח ארד סימון – פי 3 לקוחות

המעבר מעבודה ידנית לעבודה דיגיטלית באמצעות FINBOT, חוסכת כוח אדם, זמן ומקום, שמתפנים לטיפול מקצועי, עבודת שיווק ושירות טוב יותר ללקוחות. כשהעבודה דיגיטלית, אין יותר קלסרים וניירת ולצד הזמן, מתפנה גם מקום להרחבת המשרד. רו”ח ארד סימון, התחבר לפני כשלוש שנים והגדיל משמעותית את המשרד:

“אני שותף במשרד לראיית חשבון קלאסי הנותן שירותי, ביקורת, יעוץ מס, שכר והנהלת חשבונות לחברות, עמותות, עצמאים וכיוצ”ב. את המשרד אבי הקים וכשהגעתי למשרד הבנתי שחייבים להתקדם טכנולוגית. אני לא איש IT ואין לי כאלה במשרד, אז חיפשתי גוף אחר שיסגור לי את הפינה הזו וידע להתאים לי את החיבור הדיגיטלי ולתת שירות בשוטף. זה בדיוק מה שקיבלתי מ-FINBOT. מאז שהתחברנו החיים פשוט השתנו.

כל רו”ח מכיר את העבודה הידנית הסיזיפית מול לקוחות עוסקים: מקבלים חומרים עד ה-15 של כל חודש, אוספים, קולטים, מזינים, רושמים פקודות יומן מדווחים למע”מ ומתייקים. הייתה במשרד מנהלת חשבונות שכל המשרה שלה הייתה רק העבודה הידנית הזו!

שמעתי על FINBOT מקולגה, והחלטתי קודם לנסות בעצמי.

כשראיתי את כל היתרונות, החלטתי להטמיע במשרד. באופן טבעי, לצוות הייתה קצת התנגדות בהתחלה אבל בזכות ההדרכה הצמודה והשירות המעולה, המערכת הוטמעה בהצלחה. מרבית הלקוחות בירכו על המהלך מהרגע הראשון, והרגישו את היעילות והנוחות. היו כמובן גם לקוחות שהייתה להם רתיעה מהמעבר לדיגיטציה וגם כאן השירות של FINBOT היה זמין, תומך ותמיד נתן מענה. הפניתי את הלקוחות ישירות ל- FINBOT שידעו לעזור במהירות ומקצועיות.

המעבר לדיגיטציה פינה זמן שנותב לעבודה מקצועית יותר והמשרד פשוט התחיל לגדול. גם השירות שלנו השתפר ומאז החיבור אנחנו מטפלים בפי 3 לקוחות! לא רק זמן התפנה אלא גם מקום, ויכולנו לקלוט עוד כוח אדם מקצועי שיטפל ויעניק שירות לכל הלקוחות החדשים שנוספו לנו”.

איתי אייל שטרית ושות’ רואי חשבון IES – התפנה לנו שלושת רבעי מהזמן

החיבור ל-FINBOT מקל ומיעל משמעותית את תהליך העבודה מול הלקוחות, המערכת נוחה לשימוש ואינטואיטיבית. אלה בדיוק הפרמטרים שגרמו לאיתי ממשרד אייל שטרית ושות’ רואי חשבון IES להתחבר לפני כחודשיים לFINBOT:

“היה ברור לי שבעולם של היום, המעבר לדיגיטציה הוא הכרח. מכל התוכנות שסקרתי, ב-FINBOT חווית המשתמש הייתה נוחה במיוחד ובניגוד לתוכנות אחרות, לא היה צורך להתקין כל מיני תוכנות צד שלישי. זה בהחלט הוכיח את עצמו כי ההטמעה עברה בקלות גם אצל צוות ניהול החשבונות וגם אצל הלקוחות שחלקם, נעזרו בתמיכה של FINBOT והיו מאוד מרוצים. המעבר לעבודה דיגיטלית חוסך המון עבודה פקידותית וגם כל כך הרבה טעויות ידניות. זה לא סוד שככל שיש עבודה ידנית, כך יש יותר טעויות וכל העבודה הבירוקרטית הופכת מהירה ומדויקת הרבה יותר. אני מעריך שבתקופה הקצרה מאז התחברנו, כבר התפנה לצוות הנהלת החשבונות שלושת רבעי מהזמן שקודם לכן התבזבז על עבודת תיוק והקלדה. התחברתי ממש לאחרונה אבל להערכתי לא רק זמן אלא גם הרבה מקום צפוי להתפנות לי ואני מאמין שתוך שנה, כמעט לא יהיו לי יותר קלסרים במשרד. טכנולוגיה מאפשרת לנו להתעסק בעיקר ולא בתפל והעבודה הופכת מקצועית יותר והלקוחות הרגישו את זה באופן כמעט מיידי – נהנו מחיסכון משמעותי בזמן ואנרגיה ושקיפות.”

ליבשיץ רו”ח –שמירה על מובילות בענף וטיפול בלקוחות ללא מגבלה גאוגרפית

אילן ליבשיץ ממשרד ליבשיץ רו”ח, היה אחד הראשונים שהתחבר למערכת כבר בתחילת 2018, ואחד הראשונים בענף שבחרו להפוך למשרד שהוא 100% דיגיטלי ללא שום עבודת ניירת

” לעבוד באופן דיגיטלי נראה היום מובן מאליו אבל ב-2017 כשהחלטתי לקחת את המשרד צעד אחד קדימה, שלא לומר 10 צעדים קדימה, ולהפוך אותו ל-100% דיגיטלי, זה היה נשמע כמו מדע בדיוני. חיפשתי מה יש בשוק וככה הגעתי ל-FINBOT כשהמערכת עדיין הייתה בשלב אבטיפוס. התחלתי להטמיע אותה אצלי בשיתוף פעולה מלא עם הצוות של -FINBOT שהיה מאוד קשוב לצרכים שלי. לעבוד באופן דיגיטלי מהווה ללקוחות יתרון עצום. בזכות החיבור שלהם למערכת, הם לא צריכים יותר להגיע אלי או לשלוח בדואר את המסמכים, הכל מצולם ונסרק, הם נהנים משקיפות מלאה ויודעים בכל רגע נתון מה הסטטוס, ויש להם גישה לכל מסמך. עבודה באופן דיגיטלי ממקצעת מאוד את המשרד, ומשפרת משמעותית את השירות ללקוחות שהופך שקוף, נגיש וזמין. הדור החדש של העצמאים הוא דור דיגיטלי ומשרד שלא יתקדם, לא ישרוד בטווח הרחוק “.

Leave a Reply